Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Правовий освітній тренінг проведено у міській центральній бібліотеці
П'ятниця, 09 грудня 2016 13:39

Правовий освітній тренінг проведено у міській центральній бібліотеці

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

8 грудня в рамках Всеукраїнського Тижня права у читальній залі міської бібліотеки ім. О. Духновича молодь нашого міста мала можливість у цікавій формі та неформальній обстановці поглибити власні знання про права людини.

Під час ігрових вправ та інтерактивних методик за навчальною програмою Ради Європи, які проводили голова громадської організації «Молодіжні ініціативи Закарпаття» Денис Соболь та представниця Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мирослава Пилипчинець молоді люди долучилися до дискусії у форматі живої бібліотеки на суспільно важливі теми, обговорювали принципи та цінності демократії, під час практичних завдань вчилися розвивати навички прийняття рішень, вирішувати певні проблеми, а ще приміряли на себе різні ролі під час проведення правового театру, зокрема, роль судді європейського суду з прав людини, мера міста, тощо. Разом з бібліотечними працівниками навчалися правилам правильного пошуку інформації на правову тематику.

В рамках заходу учасники долучилися і до Марафону написання листів 2016 від Amnesty International (глобальна щорічна правозахисна кампанія, піч час якої люди у всьому світі одночасно пишуть листи на захист конкретних осіб, чиї права порушені, та на знак солідарності з ними – приурочується Дню прав людини - 10 грудня).

Дуже добре, що активісти молодіжного руху Мукачева (ГО «Молодіжні ініціативи Закарпаття») активно долучають нашу молодь до участі у різного роду дискусіях, тренінгах, обговореннях, які формують у них усвідомлення власної відповідальності за участь у житті суспільства, вчать не бути пасивними спостерігачами, а бути відповідальними за власні рішення і дії.

Прочитано 333 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box