Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачеві відбувся творчий вечір поета Володимира Маслова
Вівторок, 13 грудня 2016 13:06

У Мукачеві відбувся творчий вечір поета Володимира Маслова

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Прекрасною поезією, авторськими піснями та гарною атмосферою запам’ятається літературно-музичний творчий вечір «Світ, який ми носимо в собі» відомого мукачівського поета, голови Закарпатської обласної організації Всеукраїнської Творчої Спілки «Конгрес літераторів України» Володимира Маслова, усім, хто 10 грудня завітав до читальної зали міської центральної бібліотеки ім. О. Духновича.

Друзі, поети, колеги по роботі, рідні та шанувальники слова і музики щедро наділяли оплесками кожен вірш, що линув із уст поета, кожну щиру розповідь-роздумам про життя, про «світ, який ми носимо в собі».

Володимир за фахом інженер-технолог, а за покликанням душі - поет. В його творчому доробку чотири збірки поезій, він часто друкується у колективних поетичних збірках, альманахах, зокрема, є співавтором нещодавно презентованої книги «Мукачево - ліричний портрет», є ініціатором творчих зустрічей поетів і музикантів з різних регіонів України у місті над Латорицею.

Теплі слова про чудову людину – друга, колегу, який напередодні відсвяткував екватор життєвого шляху - ювілейні 50 років, висловлювали письменниця Тетяна Рибар, голова літературного об’єднання «Рідне слово» Михайло Шушкевич, письменник, редактор газети «Мукачево» Віктор Дворниченко, поетеса Валентина Кушнір, гості зі Львова, Києва та ще багато інших гостей, присутніх у цей день на щирому святі музики і слова.

Прочитано 454 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box