Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачівській міській бібліотеці для дітей відзначили учасників літературного свята-конкурсу «Розкажу Миколаю, про що я читаю»
Вівторок, 20 грудня 2016 12:27

У Мукачівській міській бібліотеці для дітей відзначили учасників літературного свята-конкурсу «Розкажу Миколаю, про що я читаю»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Чудова традиція до Дня Святого Миколая щороку відбувається у дитячій бібліотеці міста – на літературне свято-конкурс «Розкажу Миколаю, про що я читаю» збираються маленькі читачі, щоб розповісти про власні книжкові уподобання. Цього року учасники конкурсу готували міні-виставу «Мій книжковий герой», декламували «Вірш про святого Миколая» та приймали участь у «Казковій вікторині від святого Миколая».

Святкового настрою присутнім додали і запрошені маленькі артисти – учні 3 класу ЗОШ № 10 (класний керівник Югас А.М.) зі святковою виставою про Миколая.

Всі учасники дійства були нагороджені грамотами та дипломами. А ще на юних читайликів чекали корисні та смачні подарунки – книги й солодощі від міського голови Андрія Балоги та відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Не залишилася без сюрпризу іміська бібліотека для дітей – фонди якої також поповнилися новими дитячими книжечками.photos/news/2016/12/20/02{/gallery}

Прочитано 349 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box