Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Дива існують, або Добра казка від театрального колективу «Росинка»
Вівторок, 20 грудня 2016 21:09

Дива існують, або Добра казка від театрального колективу «Росинка»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Чарівною виставою до Дня Святого Миколая розпочали цикл новорічно-різдвяних свят учні зразкового театрального колективу «Росинка» Мукачівської дитячої школи мистецтв №2.

Цей дитячий колектив під керівництвом талановитої Вероніки Тищук дивує глядачів з кожним роком все більше і більше. Так, у цьому році на сцені Закарпатського обласного театру драми та комедії відбулося неповторне дійство-гра юних акторів з глядачами.

Справжня добра казка «Миколай мандрує світом...» запросила діток та дорослих до казкового зимового лісу... Лісові звірята, Ангели й Зірочки завзято допомагали малому Листоноші звільнити від кумедних Чортиків дорогу для Святого Миколая. А для цього маленькі глядачі разом з акторами виконували різні завдання: відгадували новорічні загадки, виконували вправи, співали пісеньки, щоб скласти чарівне слово, яке допоможе Святому Чудотворцю прийти на свято. І дійсно, в кінці вистави-гри, як і повинно бути у справжній казці, добро перемагає зло, складено чарівне слово «Добро» і на сцені з'являється справжній Святий Миколай.

Робота маленьких акторів (адже за декілька днів було показано дев’ять вистав!) була щедро нагороджена не тільки бурхливими оплесками вдячних глядачів, а й солодкими подарунками від міського голови Андрія Балоги.

Прочитано 359 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box