Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/В Мукачеві нагородили переможців XX фестивалю «Різдвяна зіронька»
Субота, 14 січня 2017 20:21

В Мукачеві нагородили переможців XX фестивалю «Різдвяна зіронька»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в Мукачеві урочисто нагородили переможців ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю естрадної пісні "Різдвяна зіронька", який від учора проходив в Християнському культурному центрі. Пісенне свято започатковане у 2007 році як обласне та вже вдесяте відбулося як всеукраїнське.

Мета фестивалю – популяризація вокального мистецтва, пошук і підтримка талантів, залучення поетів, композиторів, діячів мистецтв до роботи з обдарованими дітьми та юнню, естетичний і духовний розвиток молодого покоління.

До участі залучені майже 200 вихованців вихованці (учні) позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, а саме: солісти, дуети, тріо та вокальні гурти (до 10 учасників) віком від 6 до 21 року.

Рівень виконавської майстерності конкурсантів оцінювало фахове журі за такими критеріями: якість звуковедення та чистота інтонування; виконавська й акторська майстерність; відповідність стильовим та жанровим ознакам твору, сценічному костюму; наявність природного дару, не підкріпленого сучасними музичними засобами; творча індивідуальність; ансамблевий стрій; сценічна культура.

Сьогодні, о 14:30 відбулася концертна програма за участі лауреатів першої премії, гран-прі фестивалів за останні двадцять років та заслуженого артиста України Олександра Садварі.

З вітальним словом до присутніх та учасників фестивалю звернувся заступник міського голови Олександр Галай.

Переможцями гран-прі фестивалю"Різдвяна зіронька- 2017" став зразковий вокальний ансамбль «Вернісаж» з міста Нетішин. Більш детально про імена всіх переможців фестивалю - згодом.

Мукачівська міськрада

Прочитано 356 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box