П'ятниця, 27 січня 2017 13:08

Пам’яті жертв Голокосту…

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

27 січня відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Ця дата запроваджена Рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року.

Мукачівська міська центральна бібліотека ім. О.Духновича цьогоріч, як і в попередні роки, приєдналася до відзначення пам’яті жертв Голокосту: в читальній залі зібралися мукачівці, щоб згадати невинно вбитих гітлерівськими нацистами. Працівниками бібліотеки облаштовано книжково-ілюстративну виставку «І свічка плакала в скорботі». Присутні стали учасниками Години історичної правди «Знати, щоб застерегти…».

Відомо, що Голокост забрав біля 6 мільйонів життів людей єврейської національності. Особливою мішенню для нацистів були діти - адже, подорослішавши, вони створили б нове покоління євреїв. Наймасовіше вбивство євреїв при Голокості сталося у вересні 1941 року в урочищі Бабин Яр під Києвом.

В нацистських концтаборах євреїв звали «Зондеркоманда» і труїли газом.

Одночасно з євреями та іншими національними меншинами жертвами Голокосту стали майже півмільйона циган.

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років, призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

Прочитано 333 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box