Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Розпочато збір заявок на здобуття міської літературної премії ім. Ю. Мейгеша
Вівторок, 31 січня 2017 17:35

Розпочато збір заявок на здобуття міської літературної премії ім. Ю. Мейгеша

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 1 лютого 2017 року, відповідно до Положення про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша, затвердженого рішенням 13-ої сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання від 31 серпня 2011 року №270 «Про заснування щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша – українського письменника, почесного громадянина м. Мукачева», оголошується конкурс на здобуття щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша. Премія є творчою відзнакою, якою нагороджуються літератори та літературознавці міста Мукачева за високохудожні твори у жанрах поезії, прози, драматургії, літературознавства, перекладу, літератури для дітей, літературної критики, які відображають загальнолюдські духовні цінності, багатогранність буття українського народу, процесу формування і розбудови держави, своєрідність етнокультурних, соціальних та політичних процесів в місті, літературно-критичні праці, науково-проблемні видання з літературознавства, ґрунтовні видання про творчість окремих письменників, поетів та літературознавців міста.

На конкурс подаються матеріали з відображенням основних досягнень претендентів. Конкурсні роботи у завершеному вигляді (надрукованому, в аудіо чи відеозаписі або в інший спосіб, відповідно до п.4 Положення), подаються у відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради до 01 березня 2017 року за адресою: м. Мукачево, пл. Духновича, 2, каб. №54; телефон: 2-31-78.

До 15 березня 2017 року через місцеві засоби масової інформації комісія по присудженню премії проінформує громадськість про кандидатури претендентів на здобуття премії та термін обговорення.

З Положенням про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша можна ознайомитись на сайті Мукачівської міської ради за посиланням: https://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/2015-12-11-15-28-22/polozhennya-pro-shchorichnu-misku-literaturnu-premiyu-imeni-yuriya-mejgesha

Прочитано 260 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box