Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Вихованці мистецьких шкіл міста серед переможців Міжнародного конкурсу-фестивалю «Stankovych fest»
Вівторок, 14 лютого 2017 16:27

Вихованці мистецьких шкіл міста серед переможців Міжнародного конкурсу-фестивалю «Stankovych fest»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Учні Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. С. Мартона та Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 гідно представили наше місто на І Міжнародному фестивалі-конкурсі «Stankovych fest», який проходив з 9 по 12 лютого на базах санаторіїв «Квітка полонини» та «Поляна», про що свідчать привезені з конкурсу чимало призових місць. Учасники, а це понад півтисячі молодих талантів з усієї України, а також сусідніх Угорщини й Словаччини, змагалися протягом трьох днів у чотирьох вікових категоріях від 5 до 25 років у номінаціях: музичне, хореографічне та образотворче мистецтво. Урочисте нагородження та гала-концерт переможців проходив в Ужгороді.

Транспортні витрати по перевезенню у різні місця проведення конкурсу наших юних талантів та їх викладачів були профінансовані за рахунок «Міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2017 рік».

Знайомтесь з нашими переможцями:

Номінація «Музичне мистецтво»

«Юні композитори»

2 вікова категорія

ІІІ місце - Дарина Гузинець (викладач Лаврентина Гайдукевич) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №2

«Народні інструменти (класична програма)»

3 вікова категорія

Орос Володимир (акордеон) ІІІ премія(викладач Лариса Бегун-Трачук) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

Попович Сергій (гітара) дипломант (викладач Василь Плоскіна) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №2

Горват Віталій (гітара) дипломант (викладач Роман Коворданій) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №2

«Духові інструменти (класична програма)»

3 вікова категорія

ІІІ премія - Леонард Деме (викладач Олександр Вірзбицькі, концертмейстер Лариса Сметана) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

«Народний вокал»

2 вікова категорія

ІІ премія - Дмитро Зийбер (викладач Ігор Білик) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

«Академічний вокал»

2 вікова категорія

ІІ премія - Катерина Шпеник (викладач Інна Небесна, концертмейстер Ірина Кудімова) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

«Фортепіано (класична програма)»

2 вікова категорія

ІІІ премія - Віолетта Барань (викладач Тетяна Головчанська) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

3 вікова категорія

І премія - Олександр Лучков (викладач Марія Вайс) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

І премія - фортепіанний дует у складі: Тетяна Чічерова та Олександр Лучков (клас викладачів Лідії Гарної та Марії Вайс) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

«Академічні вокальні ансамблі»

2 вікова категорія

І премія - вокальне тріо у складі: Голінка Богдана, Немйо Катерина, Гузинець Дарина (викладач Галина Беца, концертмейстер Тімея Головнич) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №2

«Академічні вокальні ансамблі (до 12 осіб)»

ІІ премія - Вокальний ансамбль «Аксіон» у складі:Іван Шахов, Кирил Шахов, Серафим Шахов, Тіхон Шахов, Юрій Петах (керівник Інна Небесна) – Мукачівська ДШМ №1 ім. С.Мартона

«Сольні інструментальні ансамблі, класична програма, дуети, тріо, квартети»

ІІІ премія - квартет гітаристів у складі: Юрій Шпак, Дмитро Данько, Олександр Подгорський, Михайло Корнійчук (керівник Маріанна Монцоль) – Мукачівська ДШМ №1 ім. С.Мартона

Номінація «Хореографічне мистецтво»

«Народна хореографія»

1 вікова категорія

І місце – хореографічний ансамбль «Барви Закарпаття» (керівник Емілія Васько) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

2 вікова категорія

ІІІ місце - хореографічний ансамбль «Веселка», середні класи (керівник Каталіна Перевузник) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

«Сучасна хореографія»

1 вікова категорія

ІІ місце – хореографічний ансамбль «Веселка», молодші класи (керівник Каталіна Перевузник) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

2 вікова категорія

ІІ місце – Хореографічний ансамбль «Арабескі» (керівник Ольга Сусол) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №2

«Класична хореографія»

2 вікова категорія

ІІ місце – Хореографічний дует у складі: Юлія Гондорчина, Анна Сабо (керівник Емілія Васько) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

ІІ місце – Хореографічний ансамбль «Арабескі» (керівник Ольга Сусол) - Мукачівська дитяча школа мистецтв №2

Вітаємо наших талановитих дітей та їх наставників. Ми пишаємося вами! А ще щиро дякуємо турботливим батькам за допомогу в організації своїх дітей на відповідні репетиції та участь у фестивалі-конкурсі.

Прочитано 249 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box