Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачеві День святого Валентина в бібліотеці святкували під перформанс "Кохання вільно світ чарує"
Середа, 15 лютого 2017 12:06

У Мукачеві День святого Валентина в бібліотеці святкували під перформанс "Кохання вільно світ чарує"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Незвичний підхід до святкування найромантичнішого свята року влаштували у

міській бібліотеці 14 лютого, в День святого Валентина. Особливий настрій створили організатори свята - міський Будинок культури та Центральна міська бібліотека ім. О.Духновича. Безліч позитивних емоцій отримали гості літературно-музичного перфоменсу «Кохання вільно світ чарує» від калейдоскопу пісень у виконанні солістів естрадної студії міського Будинку культури Крістіни Мартин та Вікторії Лапеєвої, учениці дитячої школи мистецтв №2 – Габріелли Пашко, студентів Мукачівського державного університету Віталія Горвата, Михайла Біланина та Аліни Богдан, циркового номеру від учасників народного цирку «Дружба» - Степана Гуранича та Кізман Кінги та хореографічного клубу «Рондо». Не залишила байдужим нікого поезія чудових жінок - мукачівських поетес Тетяни Рибар та Гізелли Лімбах. Сонет Шекспіра мовою оригіналу, у виконанні бібліотекаря Юлії Товтин, став справжньою родзинкою вечора.

Яскравих та приємних вражень додали конкурси, вікторини та забави, у яких молодь приймала активну участь. На кожного учасника чекали заохочувальні призи: пряники-сердечка від «Ужгородського пряника» та сердечка-карамельки від «Майстерні Карамелі», а ще брендовані капелюшки та бокали від Туристично-інформаційного центру.

Прочитано 307 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box