П'ятниця, 17 лютого 2017 14:20

У пам'ять Героїв Небесної сотні

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

На знак вшанування сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, Центральна міська бібліотека ім. О.Духновича провела вуличну акцію «Герої не вмирають». Підтримати та вшанувати пам'ять прийшли учні Мукачівського військового ліцею, студенти торговельно-економічного коледжу, небайдужі мукачівці. Сльози підступали до очей, щемило душу від проникливої поезії, яку читала молодь: ліцеїсти Ігор Порада, Марк-Валентин Мокін та студентки коледжу: Аліна Кацура, Діана Чегіль, Анастасія Товт. У виконанні вихованців зразкової естрадної студії міського Будинку культури (керівник Олег Святанов) Вікторії Лапеєвої та Кароліна Баблюк прозвучали патріотичні пісні. Учасниця Революції Гідності Валентина Попелюшка згадала та поділилася спогадами про ті сумні та суворі зимові дні, коли лилася кров і гинули люди.

«Герої, які загинули на Майдані віддали найдорожче, що в них було – своє життя, за відродження свідомості, за відродження національної гордості», - такі слова учасника бойових дій, нагороджений медаллю «За мужність»,

Небагатослівним був Юрій Шаталов, учасник бойових дій, нагороджений медаллю «За мужність», який зауважив «Герої, які загинули на Майдані і герої які загинули на Сході нашої країни, віддали найдорожче, що в них було – своє життя, за відродження свідомості, за відродження національної гордості».

Їх світлу пам'ять присутні вшанували хвилиною мовчання.

20 лютого о 16.00 год. запрошуємо мукачівців взяти участь у мітингу-реквіємі та запалити лампадку біля пам’ятного знаку героям Небесної сотні на площі Героїв Майдану (мікрорайон Росвигово, біля фонтану).

Прочитано 436 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box