Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Вихованці дитячих шкіл мистецтв міста взяли участь у обласному конкурсі угорської народної пісні
П'ятниця, 03 березня 2017 11:03

Вихованці дитячих шкіл мистецтв міста взяли участь у обласному конкурсі угорської народної пісні

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

1 березня на базі Берегівської дитячої школи мистецтв ім. З.Кодая проходив перший обласний конкурс угорської народної пісні «Жайворонок» («Pacsirta»), який зібрав більше п’ятдесяти виконавців угорської народної пісні віком від 6 до 18 років. Активну участь у конкурсі (ІІ вікова категорія: 11-14 років) прийняли і вихованці Мукачівських шкіл естетичного виховання: власний творчий потенціал на розсуд професійного журі представили юні обдарування Мукачівської дитячої школи мистецтв №2: Іван Туріс та Паук Елеонора (клас викладача Олексія Тулюка), Юліана Тороні (клас викладача Галини Беци) у супроводі акомпонуючої групи у складі: Ігоря Гайди (баян), Нестора Мальчицького (скрипка) та Олексія Тулюка (гітара) та Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. с. Мартона: Камілла-Марія Попп (клас викладача Вероніки Гаснюк).

Приємно відзначити, що Дипломом І ступеня у даній віковій категорії нагороджено учня ДШМ №2 Івана Туріса (клас викладача Олексія Тулюка).

Вітаємо юного вокаліста з перемогою та його викладача за належну підготовку до конкурсу, а також висловлюємо подяку всім учасникам мистецького заходу за достойне представлення нашого міста на обласному рівні.

Прочитано 376 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box