Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Оголошення про формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу Мукачівського драматичного театру (м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 1)
Середа, 01 березня 2017 17:47

Оголошення про формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу Мукачівського драматичного театру (м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 1)

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ОГОЛОШЕННЯ

 

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про театри і театральну справу», Наказу Міністерства культури України від 01.07.2016 року №497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», у зв’язку із створенням Мукачівського драматичного театру (рішення 23 сесії 7 скликання Мукачівської міської ради №546 від 09.02.2017 року) з 1 березня по 22 березня 2017 року триватиме прийом заяв та поданих до них документів претендентів для участі в конкурсі по добору художнього та артистичного персоналу Мукачівського драматичного театру.

Перелік посад, на які оголошується конкурс та кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Художній персонал

Режисер-постановник

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Помічник режисера

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста не менше 3-х років.

Художній керівник з організації та проведення фестивальних заходів

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Досвід роботи в організації програм та фестивальних заходів. Стаж творчої роботи не менше 5-ти років.

Головний художник

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за фахом не менше 5-ти років.

Художник-постановник

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи.

Художник

 Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр). Стаж роботи аналогічний за характером не менше 3-х років.

Балетмейстер

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Керівник літературною частиною

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за фахом не менше 3-х років.

Керівник музичною частиною

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за фахом не менше 3-х років.

Завідувач трупою

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за фахом помічника художнього керівника (головного режисера) не менше 3-х років.

Завідувач художньо-постановочної частини

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за фахом керівника не менше 5-ти років.

Артистичний персонал

Майстер сцени

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Почесне звання, державні нагороди, лауреатство, інші професійні відзнаки. Яскрава творча індивідуальність, видатні сценічні здібності, здатність до самостійної інтерпретації сценічного характеру, виконання провідних ролей, які визначають ідейно-художню спрямованість театру, досконале володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності, широке визнання публіки, театральної громадськості, преси. Стаж роботи за професією артиста драми вищої категорії не менше 5-ти років.

Актор вищої категорії

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр). Лауреатство та інші професійні відзнаки. Яскрава творча індивідуальність. Висока професійна майстерність, вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності, виконання відповідальних, в тому числі головних ролей у виставах театру, широке визнання публіки. Стаж роботи за професією артиста драми 1-ї категорії не менше 3-х років.

Актор першої категорії

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр). Яскрава творча індивідуальність. Професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру. Стаж роботи для спеціаліста за професією артиста драми 2-ї категорії не менше 2-х років, бакалавра – не менше 3-х років.

Актор другої категорії

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст). Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності, виконання ролей у виставах. Без вимог до стажу роботи.

Технічно-експлуатаційні, виробничі, інші відділи, служби, цехи

Художник-модельєр

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр). Для спеціаліста – без вимог до стажу роботи; для бакалавра стаж роботи за фахом художника-модельєра не менше 3-х років.

Художник-гример

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр). Для спеціаліста – без вимог до стажу роботи; для бакалавра стаж роботи за фахом не менше 1-го року.

Звукорежисер

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр). Для спеціаліста – без вимог до стажу роботи; для бакалавра стаж роботи за професією звукорежисера не менше 3-х років.

Художник-освітлювач

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр). Для спеціаліста – без вимог до стажу роботи; для бакалавра стаж роботи за фахом не менше 3-х років.

Художник-декоратор

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр). Для спеціаліста – без вимог до стажу роботи; для бакалавра стаж роботи за фахом не менше 3-х років.

Художник-оформлювач

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр). Для спеціаліста – без вимог до стажу роботи; для бакалавра стаж роботи за фахом не менше 3-х років.

Художник-бутафор

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр). Для спеціаліста – без вимог до стажу роботи; для бакалавра стаж роботи за фахом не менше 1-го року.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Мукачівського драматичного театру заяву про участь в конкурсі у довільній формі.

До заяви додаються такі документи:

- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копію трудової книжки (за наявності);

- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

- творче резюме, портфоліо (для акторів).

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Зазначені документи подавати до дирекції Мукачівського драматичного театру (пл. Кирила і Мефодія, 1) або надсилати на поштову адресу: 89600 м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 1, Мукачівський драматичний театр.

Контактний телефон з питань проведення конкурсу 2-13-59.

Прочитано 366 разів

ГАЛЕРЕЯ