Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачівській дитячій школі мистецтв №2 звітував фортепіанний відділ
Вівторок, 14 березня 2017 14:04

У Мукачівській дитячій школі мистецтв №2 звітував фортепіанний відділ

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Минулого тижня насичену концертну програму, яка стала підсумком навчального року, провели викладачі та вихованці фортепіанного відділу.

У програмі звучала фортепіанна музика епохи класицизму та романтизму, сучасних українських та зарубіжних композиторів. Щирими аплодисментами були нагороджені ансамблі у складі: Артура Біличка та Марії Попович (клас викладача Магдалини Козуб), Вікторії Борисової та Андріани Борисової, Анастасії Кари та Катерини Боднарук (клас викладача Тетяни Райко), Антона Паука та Елеонори Паук, Анастасії Якібюк та Тетяни Спірін (клас викладача Ілдики Микуланинець). Особливо яскравим був виступ учениці 7 класу Олександри Макарової (клас викладача Магдалини Козуб).

І на закінчення концерту своїм виступом порадували присутніх викладач Олександр Белошапка, у виконанні якого прозвучала «Джазова сюїта» Г.Сасько та дует викладачів у складі Тетяни Колодяжної та Тімеї Головнич із віртуозною п’єсою В. Гавриліна «Тарантелла».

Прочитано 244 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box