Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Відомості про претендентів на посаду керівника Мукачівського драматичного театру
П'ятниця, 17 березня 2017 11:05

Відомості про претендентів на посаду керівника Мукачівського драматичного театру

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Відповідно до Закону України «Про культуру» відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради 15 лютого 2017 року оголосив конкурс на посаду директора Мукачівського драматичного театру.

Прийом документів для участі у конкурсі і формування конкурсної комісії здійснювалися протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу на сторінках газети «Мукачево» та на сайті Мукачівської міської ради (розділ «Культура»).

Наказом відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради №9 від 14.03.2017 року було затверджено склад комісії для проведення конкурсного добору на посаду керівника Мукачівського драматичного театру, відповідно до якого увійшло 9 членів – по 3 представники від органу управління, від трудового колективу та від громадських організацій, які були обрані шляхом жеребкування (склад комісії оприлюднений на сайті міської ради).

16 березня 2017 року завершено прийом документів кандидатів на керівну посаду директора Мукачівського драматичного театру. Станом на 17 березня до відділу культури поступили пакети документів від двох кандидатів. Отож на посаду директора Мукачівського драматичного театру претендують:

Глеба Юрій Федорович

Тищук Євген Віталійович

Для участі у конкурсі претендентам необхідно було подати: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, автобіографію, копії документів про освіту, трудову діяльність, два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми та проекти програм розвитку відповідного закладу культури на один і п’ять років.

З автобіографіями, мотиваційними та рекомендаційними листами конкурсантів можна ознайомитися навівши курсор на вказані вище ПІБ претендентів на дану посаду.

Копії ж особових документів відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та авторські проекти програм розвитку Мукачівського драматичного театру (з поваги до інтелектуальної власності претендентів) – на сайті не публікуватимуться, однак кожен бажаючий має можливість особисто пересвідчитись у наявності цих документів у відділі культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради (пл. О. Духновича,1, каб.54).

Протягом 10 днів, включно до 26 березня 2017 року, прийматимуться зауваження та пропозиції щодо поданих кандидатур на керівну посаду директора міського драмтеатру на адресу відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради (89600, м. Мукачево, пл. Духновича,1, каб. 54) або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

27 березня 2017 року о 10.30 год. у малій залі виконавчого комітету Мукачівської міської ради відбудеться перше засідання, на якому конкурсна комісія розглядатиме документи конкурсантів на відповідність кваліфікаційним вимогам. Кандидатам результати розгляду невідкладно будуть повідомлені електронною поштою чи іншим способом зв'язку, зазначеним у автобіографії.

Прочитано 1352 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box