Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Підсумки першого засідання конкурсної комісії по добору керівника Мукачівського драматичного театру
Вівторок, 28 березня 2017 12:49

Підсумки першого засідання конкурсної комісії по добору керівника Мукачівського драматичного театру

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

27 березня цього року (вівторок) у малому залі виконавчого комітету Мукачівської міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Мукачівського драматичного театру.

Розпочала засідання секретар конкурсної комісії Марина Гудивок, яка ознайомила присутніх із складом конкурсної комісії та питаннями, які буде висунуто на порядок денний.

Відповідно до чинного законодавства, шляхом голосування було обрано голову конкурсної комісії – начальника відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Ірину Калій. Далі комісія перейшла до розгляду документів кандидатів, за результатами чого було вирішено допустити претендентів - Юрія Глебу та Євгена Тищука до участі в другому засіданні конкурсної комісії по добору на посаду директора Мукачівського драматичного театру.

Результати розгляду документів були повідомлені кандидатам електронною поштою та у режимі телефонного зв’язку.

Друге засідання конкурсної комісії, що передбачає співбесіду з кандидатами, їх представлення проектів розвитку закладу на 1 і 5 років та обрання керівника закладу, відбудеться 30 березня (четвер) об 11.00 годині у малому залі виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Прочитано 341 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box