Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Оголошення про конкурс по відбору суб’єкта оціночної діяльності
Середа, 29 березня 2017 14:18

Оголошення про конкурс по відбору суб’єкта оціночної діяльності

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Відповідно до рішення 24 сесії 7 скликання Мукачівської міської ради №603 від 16 березня 2017 року «Про зміну сторін у договорах оренди нежилих приміщень комунальної власності за адресою: пл. Кирила і Мефодія, 1 та впорядкування надходжень орендної плати» оголошується конкурс по відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення незалежної експертної оцінки орендованого майна за адресою: пл. Кирила і Мефодія, 1:

1. Вбудоване приміщення загальною площею 23,16 кв.м. з функціональним призначенням: діяльність – надання послуг мобільного харчування.

2. Вбудоване приміщення загальною площею 107,7 кв.м. з функціональним призначенням: діяльність – Інтернет-кафе.

3. Частина приміщення загальною площею 2,0 кв.м., банківський термінал для видачі готівкових коштів із використанням пластикових карток міжнародних платіжних систем.

Термін подання заяв на конкурс до 13 квітня 2017 року включно.

Претенденти повинні подати:

- заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності згідно встановленої форми;

- копію установчих документів;

- копії кваліфікації оцінювачів, які працюють і будуть залучені до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку;

- копії сертифіката суб’єкта ліцензійної діяльності виданої відповідними органами;

- інформація про претендента.

Копії документів завірити в установчому порядку.

Конкурсна пропозиція подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт (калькуляція витрат), пов’язаних з виконанням робіт і термін виконання робіт.

Документи на участь у конкурсі подаються до відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради за адресою: пл. Духновича, 2, каб. 54.

Конкурс відбудеться 14 квітня 2017 року об 11.00 год. у відділі культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради за адресою: пл. Духновича, 2, каб. 54.

Прочитано 105 разів

ГАЛЕРЕЯ