Середа, 12 квітня 2017 16:56

У родині єдиній…

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Українці, як і будь-який інший народ, з давніх-давен живе поряд з іншими народами, шануючи та оберігаючи свою історію та традиції і, водночас, пізнаючи традиції інших людей. Товариські відносини між людьми є добрим фундаментом до подальших дружніх відносин між представниками різних національностей, що безумовно відіграє позитивну роль для обох сторін.

Подібне можна спостерігати і на прикладі нашої міської громади, бо власне, мукачівці, відносяться до тієї спільноти, у якій разом протягом століть, проживають українці, росіяни, угорці, роми, німці, євреї та багато інших народів. Вони мають свої національні та релігійні особливості, традиції, свою історію. Але близькість між людьми є настільки великою, що навіть храми не роз’єднують, а зближують, бо в них проповідуються та утверджуються загальнолюдські цінності та надбання людської цивілізації.

Сьогоднішня зустріч у Мукачівській міській центральній бібліотеці ім.О.Духновича, яку організувало міське Товариство єврейської культури “Шалом!” (керівник Міра Максименко), якраз з розряду тих, що зближують через пізнання традицій та історії один одного. Зважаючи на вибраний час, зустріч була присвячена історії найдавнішого та найвеличнішого свята єврейського народу - Песах. А присутні мали можливість побачити і почути багато цікавого від організаторів та учасників святкового заходу про саме свято та його особливості і, навіть скуштувати страви, які подаються до столу.

Дякуємо за зустріч і веселого вам Песаху!

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради 

Прочитано 245 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box