Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Зустріч учасників АТО з мукачівською дітворою
Четвер, 13 квітня 2017 11:07

Зустріч учасників АТО з мукачівською дітворою

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

12 квітня у Мукачівській міській бібліотеці для дітей пройшла ще одна цікава зустріч дітей з воїнами АТО, яка розпочалася зі знайомства та, спочатку, декількох несмілих запитань. Але душевна атмосфера доброзичливості так захопила і малих і дорослих, що вже через декілька хвилин дітей було не спинити, адже в більшості з них хтось з рідних на війні. Вони із задоволенням розповідали вірші, співали пісні, дарували воїнам ангеликів зроблених власноруч. Також учні принесли з собою декілька коробок пластикових кришок та передали їх хлопцям.

Та не лише діти прийшли сьогодні до воїнів з подарунками. Великодні писанки ручної роботи отримали у пасхальний кошик воїни АТО від волонтерки, мукачівської майстрині Тетяни Коструб'як. Не залишитись осторонь і бібліотечні працівники, які передали захисникам книги та цукерки.

Слова подяки та щирих побажань щастя, добра, мирного неба над головою та повернення всіх воїнів АТО додому живими звучали цього дня у читальній залі. Учасники АТО, у свою чергу, бажали дітям рости чесними, вчитися, щоб бути розумними і любити свою Україну. На завершення всі присутні виконали Гімн України.

Але ні дорослі, ні малеча не поспішали розходитись. Фотосесія на згадку в подвір’ї бібліотеки і щирі посмішки, обійми та поцілунки на прощання. На такій піднесеній ноті завершилась одна добра справа, яка сподіваємось стане початком багатьох інших добрих і таких потрібних нам всім справ.

Прочитано 375 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box