П'ятниця, 11 грудня 2015 15:25

І знову "Юні зірки Мельпомени"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Понад 15 років, неподалік театру (Грушевського, 10) на базі дитячої школи мистецтв № 2 (директор Маріанна Кешеля) творчо працює «Зразковий» дитячий театральний колектив «Росинка» (керівник Вероніка Тищук – акторка обласного театру драми та комедії, лауреат обласної премії ім. братів Шерегіїв).

Кожного року юні актори беруть участь у різноманітних фестивалях, конкурсах, де займають призові місця. Випускники відділу навчаються і працюють в кращих вузах і театрах України. Протягом останніх десяти років колектив «Росинка» отримував диплом І ступеня на обласному фестивалі-конкурсі «Юні зірки Мельпомени» у м.Берегово, а минулого року здобув найвищу нагороду – Гран Прі. У зв’язку з цим, цього річ, а саме 4 грудня 2015 року, на ХІ обласний фестиваль  дитячого та юнацького театрального мистецтва «Юні зірки Мельпомени» колектив «Росинка» був запрошений учасником, який відкрив цей фестиваль, де успішно показав уривок з вистави Яна Екхольма «Людвіг ХІУ і Тутта Ларсон».

Попереду новорічні свята. Тож театральний колектив «Росинка» Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2 запрошує глядачів на вистави «До нас завітай, Святий Миколай!», які будуть проходити у залі обласного театру драми та комедії з 17 по 20 грудня 2015 року.

Викладач теоретичних дисциплін

Мукачівської ДШМ № 2  Л.Гайдукевич

Прочитано 464 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box