Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Сьогодні брама древньої фортеці міста була гостинно відчинена для усіх відвідувачів
Четвер, 18 травня 2017 22:08

Сьогодні брама древньої фортеці міста була гостинно відчинена для усіх відвідувачів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв у замку «Паланок» з самісінького ранку на відвідувачів чекала яскрава культурно-мистецька програма: у ремісничому містечку цілий день тривали майстер-класи з гончарства від Олександра Дворака; кожен мав можливість долучитися до ткання покрівців на старовинному ткацькому верстаті; побачити, як вміло майстри своєї справи виготовляють дитячі іграшки, а також спробувати навчитися мистецтву різьби по дереву. Від «Дегустаційного залу «Медовий дім» буде представлена медова продукція де кожен мав нагоду продегустувати мед та медові напої.

Опівдні екскурсоводи замку проводили для гостей замку відкриті екскурсії, а вже пообіді святковий концерт усім подарували кращі творчі колективи та індивідуальні виконавці мистецьких закладів міста, кожен виступ яких супроводжувався щирими оплесками.

Урочистості концертній програмі додало нагородження кращих працівників Мукачівського історичного музею Почесними грамотами виконавчого комітету Мукачівської міської ради та Грамотами відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради, які, зі словами подяки вручала начальник відділу культури Ірина Калій.

Екскурс в історію древнього Мукачева можна було здійснити у картинній галереї замку під час відкриття виставки з фондів Мукачівського історичного музею. На старовинних фото будівлі, вулиці, містяни – у них дух міста, якому більше тисячі років і які варто переглянути (виставка діятиме ще два тижні).

Зазначимо, що від сьогодні наше місто розпочало святкувати свій 1121 рік народження – на містян та гостей Мукачева протягом десяти днів очікують цікаві пізнавально-розважальні, культурно-мистецькі та спортивні заходи.

Святкуймо день найкращого міста разом!

Прочитано 271 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box