Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У міській бібліотеці провели акцію «Вишивана моя Україна»
Четвер, 18 травня 2017 22:23

У міській бібліотеці провели акцію «Вишивана моя Україна»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

По-молодіжному яскраво і, головне, пізнавально, відзначили Всесвітній день вишиванки у Мукачівській міській центральній бібліотеці ім. О. Духновича.

На свято до бібліотеки завітали студенти з Мукачівського аграрного коледжу, Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу, курсанти Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою юні читачі бібліотеки. Присутні переглянули фільм «Код нації», який викликав багато патріотичних емоцій. Всі радо поділилися своїми враження про фільм, вишиванку та українські традиції загалом. Присутні дізналися, зокрема, про історію вишивки Закарпаття та Мукачівщини.

Родзинкою свята став гість із міста Саппоро (SAPPORO), що у Японії, Аджі Том Яка (до речі, користувач бібліотеки), який залюбки привітав молодь Мукачева японською мовою (#РікЯпоніївУкраїні) з святом Вишиванки та прийняв участь у фотосесії, яку молодь влаштувала одразу по закінченні заходу.

Прочитано 332 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box