Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Читачі міської бібліотеки для дітей відвідали музей прикладного мистецтва
Четвер, 18 травня 2017 22:49

Читачі міської бібліотеки для дітей відвідали музей прикладного мистецтва

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Цього року 18 травня ми відзначаємо одразу два свята – Всесвітній день вишиванки та Міжнародний день музеїв. Поєднати ці два свята та розповісти дітям про них вирішили бібліотечні працівники Мукачівської міської бібліотеки для дітей і запросили до бібліотеки на Art-годину «Чарівний світ мистецтва» учнів 6-Б класу СШ №16 (вчитель трудового навчання – Туряниця Зоя Василівна).

Спочатку бібліотекар Наталія Кушнір розповіла школярам про відносно нове народне свято - День вишиванки, про саму вишиванку, чому вона стала невід’ємним елементом національного вбрання українців. Учні переглянули презентацію «Чарівна краса вишиванки».

Дізнатися більше про заклади, які зберігають культурну спадщину, що здійснюють зберігання, експонування історичних документів, пам’яток духовної та матеріальної культури, творів мистецтва запропонувала дітям Алла Товтин, під час презентації „Провідні музеї світу”.

Яскравим доповненням до розповідей та презентацій стали, як завжди, книги представлені на виставці «Вишиванка – унікальний код твого краю» та викладці книг про музеї «Музеї – зв’язок поколінь».

Але на цьому зустріч не завершилась. З багажем отриманих знань, одягнені у вишиванки та з чудовим настроєм діти разом з бібліотечними працівниками вирушили до крайового музею прикладного мистецтва Закарпаття, що діє при Мукачівському державному університеті. Під час прогулянки вулицями міста учні співали українські пісні, таким чином долучившись до флеш-мобу «Вишиванка – модний тренд».

Прочитано 467 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box