Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Депутати внесли зміни до рішення про мистецьку премію Духновича
П'ятниця, 07 липня 2017 10:10

Депутати внесли зміни до рішення про мистецьку премію Духновича

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Депутати міськради внесли зміни до рішення «Про заснування Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича у новій редакції».

У номінації “Літературознавство та публіцистика” знято громадська діяльність.

Згідно положення особа може бути лауреатом премії за кожною номінацією лише один раз за життя. Також додано пункт що премія не може бути присуджена посмертно.

Внесено зміни і до строків подання матеріалів кандидатами. Термін подачі збільшено з 1 серпня по 1 грудня поточного календарного року, збільшено і розгляд поданих документів членами комісії - з січня по квітень.

Доповнено пункт Порядок створення та робота комісії:

3.3.1. Розробляє детальні критерії оцінювання по кожній номінації.

3.3.2. Розглядає твори, роботи висунуті на здобуття Премії на відповідність номінаціям премії.

3.3.3. Приймає рішення щодо допущення або недопущення творів, робіт до конкурсу шляхом обговорення та відкритого голосування.

3.3.4. Проводить остаточні обговорення творів, робіт і приймає рішення шляхом таємного голосування про присудження премії для подання його на затвердження Мукачівським міським головою.

3.5. Підсумкове засідання членів комісії, під час якого приймаються рішення щодо визначення переможців у відповідних номінаціях, проводиться в режимі он-лайн трансляції.

Також внесено зміни у процедуру голосування. Зокрема у пункті:

3.6.3. У разі, якщо за результатом повторного таємного голосування жодний твір не набрав трьох четвертих голосів членів комісії, які взяли участь у голосуванні, комісія шляхом відкритого голосування приймає рішення про присудження премії кандидату, який набрав найбільшу кількість голосів або про невнесення Мукачівському міському голові пропозицій щодо кандидатури на присудження міської Премії у відповідній номінації.

Доповнено пункт:

4. Умови участі у конкурсі та перелік документів, що надаються претендентами на здобуття Мукачівської міської премії ім. О. Духновича:

Уточнено умови участі у поданні на здобуття премії члена комісії:

Йде мова про те, що подання матеріалів на здобуття Премії твору чи роботи претендента, який одночасно з цим являється членом комісії, він не приймає участі у обговоренні даної номінації, а також його голос під час голосування не враховується.

Додатком до положення включено також Анкету-заявку кандидата на здобуття Мукачівської міської премії ім. О. Духновича.

Доповнено і склад комісії:

Глеба Юрій - заслужений працівник культури України, директор Мукачівського драматичного театру.

Івановчик Іван - художник, член Національної спілки архітекторів України, член професійної спілки художників Закарпаття, головний архітектор міста Мукачева.

Сікора Степан - шеф-редактор видання “Фенікс”.

Іванчо Роберт – депутат Мукачівської міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Переста Олександр – депутат Мукачівської міської ради (за згодою)

Шинк Степан – депутат Мукачівської міської ради (за згодою)

Бердишев Олександр – депутат Мукачівської міської ради (за згодою)

Кіш Тетяна – депутат міської ради Мукачівської (за згодою)

Прочитано 212 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box