Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Улюблена казка дітей та дорослих на сцені Мукачівського театру
Понеділок, 10 липня 2017 11:33

Улюблена казка дітей та дорослих на сцені Мукачівського театру

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Цю казку, знає кожний: жили собі Дід та Баба, і була у них Курочка Ряба, і знесла Курочка яєчко, бігла Мишка, хвостиком махнула… що ще можна додати? Але у театрі усе набуває нових відтінків: і місце, і події, і характери героїв. Цієї неділі наші дітки і їх батьки мали чудову нагоду вволю насміятися, здивуватися, дізнатися багато нового та просто отримати гарний настрій від вистави «Правда про курочку Рябу». Чудова постановка вистави, казкові декорації, професійна гра акторів театру - все це створило унікальну атмосферу поєднання сюжету, акторів і глядача. Тож щирі оплески маленьких театралів були найвищим подарунком для всіх, хто працював над виставою.

А ми ще раз нагадуємо, що кожної неділі о 12.00 год. на сцені Мукачівського театру оживає казка – це двічі казково, адже герої улюблених казок спілкуються і веселяться разом з вашими дітками. Нехай миті дитинства будуть яскравими!

Прочитано 283 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box