Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Виставою Селінджера «Над прірвою у житі» у Мукачівському драматичному театрі розпочинається осінній театральний сезон
Середа, 30 серпня 2017 15:30

Виставою Селінджера «Над прірвою у житі» у Мукачівському драматичному театрі розпочинається осінній театральний сезон

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

21192006 412599835803286 3924691022124122780 n

У неділю, 3 вересня, о 18.00 год. поціновувачів театрального мистецтва запрошуємо на виставу за мотивами роману-сповіді «Над прірвою у житі» культового американського письменника Джерома Девіда Селінджера.

У центрі уваги твору, який перекладено майже усіма мовами світу, і який є одним із центральних творів у культурі ХХ ст. - психологія підлітка, який шукає і не може знайти в оточуючому світі справжність, сенс, те, з чим і ради чого варто жити, який не сприймає фальш, несправедливість, спустошену і узвичаєну буденність, «саму-по-собі-зрозумілу» щоденну брехню.

Що ж може наповнити існування, коли все видається пустим і несправжнім, чому присвятити своє життя, коли ні в чому не бачиш сенсу?

Отак, визбируючи по крихтах сенс і те, що вважає важливим і добрим, головний герой твору Голден Колфілд знаходить зв’язок із цим світом і надію на свій шлях: «Я собі уявляю, як табунець малечі грається серед поля – кругом жито й жито, куди не глянь. А я стою на краю страшної прірви. Нібито я повинен ловити малюків, якщо вони підбіжать дуже близько до прірви. Бо вони граються, гасають і не дивляться, куди біжать. А я повинен вискакувати звідкись й ловити їх, щоб не зірвались у прірву. Оце й усе, що я маю цілий день робити. Стерегти дітей над прірвою в житі. Дурниці, звичайно, я знаю, але це – єдине, чого мені хочеться по-справжньому».

Прочитано 208 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box