Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Запрошуємо всіх на Мукачівський міський фестиваль національних культур «В родині єдиній»!
Вівторок, 12 вересня 2017 12:55

Запрошуємо всіх на Мукачівський міський фестиваль національних культур «В родині єдиній»!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

16 вересня знову об'єднає людей в одну велику творчу родину ХІ Мукачівський міський фестиваль національних культур «В родині єдиній». Цьогорічний фестиваль проходитиме у міському парку «Перемога» в рамках фестивалю «Варишське пиво».

Свято споконвічних народних традицій розпочнеться рівно о 12.00 год. театралізованим дійством за участі акторів Мукачівського драматичного театру та учасників фестивалю (місце локації - вхід у парк «Перемоги»).

О 12.20 год. яскравою ходою, під супровід народних музик, учасники фестивалю у національному вбранні вирушать алеєю парку до головної сцени, на якій о 12.30 год. розпочнеться урочисте відкриття фестивалю національних культур «В родині єдиній».

З 12.45 по 18.00 год. на відвідувачів фесту чекає насичена неповторним колоритом народної музики, танців і пісень концертна програма за участі національно-культурних товариств, творчих колективів та індивідуальних виконавців різних національностей. Культуру свого народу, окрім багатонаціональної громади нашого міста, представлять колективи з Угорщини, Словаччини, Румунії.

Також цього дня з нагоди фестивалю від кращих виробників та закладів харчування буде представлено кухню національних спільнот.

Тому всіх, хто бажає глибше зазирнути у багатонаціональну культуру міста, розважитися під народну музику, поспівати пісні, потанцювати під запальний чардаш і не тільки, а ще відчути смак традиційних страв українців, русинів, угорців, німців, румунів, євреїв, словаків, росіян, щиро чекаємо 16 вересня у міському парку!

Вітається прихід на фестиваль у національному вбранні!

Прочитано 341 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box