Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У центральній бібліотеці міста відзначили Всеукраїнський день бібліотек
Вівторок, 03 жовтня 2017 18:36

У центральній бібліотеці міста відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек центральна читальня міста приймала гостей, отримувала в подарунок книжки, теплі слова вітань та частувала мукачівців солодощами. На святкову подію до читальної зали в цей день завітало чимало друзів бібліотеки, представники влади, культурно-мистецьких організацій, читачі, ветерани бібліотечної справи.

Із теплими словами вітань до присутніх звернувся заступник міського голови Мукачева, керуючий справами Олександр Галай, який зазначив, що бібліотека посідає вагоме значення в житті суспільства. Він також висловив слова подяки і ветеранам бібліотечної справи міста, зокрема, колишній очільниці централізованої бібліотечної системи міста, кавалеру ордена княгині Ольги ІІІ ст. Стадник Ользі Андріївні, яка в ці дні завершила свій трудовий бібліотечний шлях та вручив їй від імені міського голови Почесну грамоту за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи міста.

Грамотами, квітами та подарунками від відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради були відзначені окремі працівники міської ЦБС: Марія Мікла, бібліотекар читальної зали центральної міської бібліотеки ім. О. Духновича, Тетяна Ледяєва, бібліотекар міської бібліотеки для дітей, Неля Станович, бібліотекар сектору краєзнавчої літератури центральної міської бібліотеки ім. О. Духновича, Тетяна Дешко, художник ЦБС.

Грамоти працівникам бібліотеки від воїнів-залізничників за активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді, та подяку за посилки з книгами і солодощами від колективу ЦБС висловив заступник командира частини Т0300 з МПЗ (м. Чоп) – Ігор Ігнатович. Вітальну адресу від Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою та слова вдячності за просвітницьку місію серед студентів, високий професіоналізм та багатолітню співпрацю оголосив заступник начальника з навчальної роботи, підполковник Юрій Гусар.

Слова щирої вдячності лунали в цей день і від різних культурно-мистецьких організацій нашого міста, вдячних читачів, користувачів бібліотеки. У свою чергу, подяку за багатолітню співпрацю та значний внесок у розвиток й популяризацію друкованого слова незмінним друзям бібліотеки, партнерам, волонтерам, читачам та ветеранам бібліотечної справи висловила і директор Мукачівської міської централізованої бібліотечної системи Мирослава Хруник. Завершились урочистості «солодким столом» від бібліотеки та приємним спілкуванням бібліотекарів та гостей.

Прочитано 371 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box