Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Відомий письменник і журналіст Остап Дроздов презентував у Мукачеві новий роман «№2»
П'ятниця, 13 жовтня 2017 10:46

Відомий письменник і журналіст Остап Дроздов презентував у Мукачеві новий роман «№2»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Переповнена читальна зала міської книгозбірні, більше півтори години відвертого спілкування – п’ятниця 6 жовтня, відзначилася надзвичайно цікавою подією - зустріч з відомим українським письменником і журналістом, одним з найупізнаваніших медійників Остапом Дроздовим, який приїхав до Мукачева у рамках презентаційного туру нового роману «№2».

Розмова з мукачівської публікою була надзвичайно відвертою і проникливою - зал час від часу аплодував Остапу Дроздову, який вголос говорив про те, що, власне, думає кожен свідомий українець, його відповіді можна було розбирати на цитати... Дроздов розповідав про свій новий роман, про родину, людину, як особистість, пошуки щастя і Країну, яка є центральним персонажам його творів.

Мукачівці довго не відпускали гостя - фото і автографи на згадку про зустріч і оригінальний подарунок від письменниці і журналістки Валентини Попелюшки - солодкий роман "#2", за словами письменника, залишать надзвичайно теплі спогади про наше місто.

Прочитано 587 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box