Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачево з творчим візитом відвідала відома українська письменниця Ірина Мацко
П'ятниця, 13 жовтня 2017 11:39

Мукачево з творчим візитом відвідала відома українська письменниця Ірина Мацко

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

11 жовтня у Мукачівській міській бібліотеці для дітей відбулася зустріч з письменницею, видавцем і художницею, представницею сучасного покоління відомих молодих авторів Іриною Мацко. Авторка численних творів для дітей та дорослих у Мукачеві вже має свою аудиторію шанувальників (у нашому місті пані Ірина вже втретє), адже її твори підкуповують відвертістю і вірою, додають оптимізму і дарують по-особливому гарний настрій.

Цього разу письменниця презентувала мукачівцям три книги із серії «Душевні рецепти» – «Шпинат для мізків», «Мигдаль для серця» та «Імбир для душі», адресовані студентам, молоді та дорослим – усім, хто любить філософію життя. Слухачами та співрозмовниками Ірини Мацко під час творчої зустрічі «Філософія мого життя. Де шукати щастя?» були студенти другого курсу гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ (викладач Ольга Глагола).

Окремі біографічні відомості із життя письменниці та її літературні здобутки, навела слухачам бібліотекар Алла Товтин, а далі розповідь про себе, про свої починання в літературі, про те, як стала власником видавництва «ІрМа» та видавцем чотирьох книжечок з серії розмальовок «Розмалюй та вивчи”, про креативну дитячу студію «ІРИска», якою успішно керує – продовжила сама Ірина Мацко. Поділилась пані Ірина і своїм секретом, в чому саме бачить щастя кожної людини та розкрила присутнім філософію свого життя.

Завершилась така цікава та змістовна розмова з автором фотосесією, смачним чаєм з імбиром, печивом з мигдалем та шпинатом.

Прочитано 424 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box