Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У міській бібліотеці напередодні Дня захисника України провели зустріч з учасниками АТО
П'ятниця, 13 жовтня 2017 15:13

У міській бібліотеці напередодні Дня захисника України провели зустріч з учасниками АТО

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Віддаючи шану мужнім захисникам України, напередодні свята, 12 жовтня, у читальній залі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О.Духновича проведено історичний калейдоскоп «Вірні сини козацької землі». Почесними гостями бібліотеки в цей день були Іван Удут, голова громадської спілки «Ліга ветеранів АТО «Карпатська земля» та учасники бойових дій в зоні АТО Михайло Голомба та Василь Жеребак.

Захід розпочався з хвилини мовчання у пам'ять про загиблих героїв, які віддали свої життя за волю, незалежність, щасливе майбутнє Української держави. Розмова була щира й по-дорослому відверта, бо мова йшла про речі надзвичайно важливі: Батьківщину, патріотизм, любов до рідної землі, героїзм. Присутні на зустрічі ліцеїсти Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, студенти Мукачівського кооперативного торгово-економічного коледжу, студенти Мукачівського вищого професійного училища №3, читачі та гості бібліотеки, не без щему в душі, слухали гіркі спогади Івана Удута, Василя Жеребака та Михайла Голомби про нелегкі військові будні в зоні АТО. Про власну участь у Революції Гідності, думками про Майдан, про те, що зараз відбувається в Україні, про війну і про її героїв, поетичними рядками ділилася поетеса Валентина Попелюшка. Гарний подарунок військовим та гостям зустрічі підготували студенти ВПУ №3 Василь Ковач та Лесь Бугер – літературно-сценічну мініатюру з твору «Кайдашева сім’я» та Оксана Коваленко з Сергієм Золотовим, учасники клубу «Аквамарин», у виконанні яких звучали патріотичні пісні.

З нагоди свята у бібліотеці діє розгорнута книжково-ілюстративна виставка, де представлені матеріали з історії України, історії козацтва, історії українського війська та інформація про мукачівських воїнів АТО, які поклали свої життя на захист України.

Прочитано 641 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box