Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачівська міська бібліотека приєдналася до акції «Подорожуй безпечно!»
Середа, 18 жовтня 2017 18:22

Мукачівська міська бібліотека приєдналася до акції «Подорожуй безпечно!»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європейським Парламентом 10 років тому.

Тож сьогодні міська центральна бібліотека ім. О. Духновича приєдналася до європейської інформаційної кампанії, головна мета якої - підвищення рівня обізнаності громадян щодо проблеми торгівлі людьми.

У Інтернет-центрі протягом дня проводили роз’яснювальні бесіди та роздавали інформаційні буклети про те, як убезпечити себе та близьких за межами країни, дізнатися телефони консульства України в країні перебування та телефони національної «гарячої лінії» (номер Національної безкоштовної лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів – 527).

У вітринах міської книгозбірні (з вул. Миру та вул. Духновича) оформлені інфо-виставки «Це може статися з кожним» та «Європа без торгівлі людини», де розміщені важливі поради, рекомендації як поводитися у певній ситуації, куди звертатися в разі потреби тощо. Головний меседж виставок «Поінформований - значить озброєний», адже торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки і діти потрапляють до рук торговців людьми, як у власних країнах, так і за кордоном. При цьому страждають усі країни – і країна походження, транзиту, і країна призначення.

Тож будьмо обачними, адже у підступну пастку може потрапити кожен, якщо втратить пильність.

Прочитано 315 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box