Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачівцям подарували концерт духовної музики
Вівторок, 14 листопада 2017 18:15

Мукачівцям подарували концерт духовної музики

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

10 листопада у греко-католицькому соборі Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія відбулася непересічна подія для Мукачева - духовний концерт від Мукачівського молодіжного хору, вокального колективу "BREVIS" та чоловічого хору МДУ. Виступ надзвичайно талановитої молоді, під керівництвом Ярослава Біличка, став справжнім святом духовності для чималої кількості людей, які зібралися цього вечора у храмі. Приємно відзначити, що гостями концерту була і делегація з Хорватії, яка цими днями перебуває у місті з робочим візитом.

Складалося враження, що піснеспіви виходили із самих глибин душі учасників хору, наповнювали собор і линули до самого Господа.

Стоячи, увесь зал слухав духовний гімн українців "Боже великий, єдиний", з особливою щирістю і теплом, оплесками супроводжувався кожен вокальний номер.

Високий професіоналізм хористів, у виконанні яких звучали духовні твори відомих українських композиторів, вільна, невимушена манера спілкування керівника хорів Ярослава Біличка зі слухачами, який по-особливому емоційно представляв кожен хоровий твір, залишили у душі кожного теплий спогад та відчуття радості і спокою.

Прочитано 413 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних