Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачеві з гастролями перебував київський театр «Особистості»
Вівторок, 21 листопада 2017 13:16

У Мукачеві з гастролями перебував київський театр «Особистості»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Протягом трьох днів, з 17 по 19 листопада, у Мукачеві з творчим візитом перебував київський театр «Особистості». На сцені Мукачівського драматичного театру було представлено дитячу виставу “Як ми рятуємо світ” та вистави для дорослих - “Місце зустрічі - Париж” і “Як кум до куми”.

Мукачівська дітвора на ура сприйняла ековиставу “Як ми врятуємо світ?”, яку актори театру “Особистості” грали для них 17, 18 та 19 листопада. Під час вистави-уроку, рекомендованої університетом ім. Бориса Грінченка для використання в навчальному процесі, насиченої спецефектами, яскравими графіками і відео, актори щиро та з гумором, навчали дітей правил поведінки з природою, законам екології, щоб зробити світ трішечки краще.

Вечір п'ятниці мукачівська публіка мала чудову можливість провести з акторами Тетяною Негрій, Катериною Сергеєвою та Михайлом Войчуком на чуттєвій драмі “Місце зустрічі Париж...” за мотивами новели Андре Моруа. Вистава запросила у світ справжніх почуттів, пристрасті і емоцій двох дуже сильних, але різних жінок та талановитого письменника.

Суботнього вечора завіса Мукачівського драматичного театру відкрилася для комедії “Як кум до куми”. Київський театр запросив мукачівців розслабитися і посміятися. У Головну роль у виставі зіграв наш земляк - народний артист України Петро Мага. Сімейні курйози та пристрасті, гумор, анекдоти і найсмішніша історія кохання і подружнього життя - все це чудово розкрили на сцені міського театру.

Емоції, аплодисменти, квіти і щирі вигуки “Браво!” акторам, які подарували мукачівцям незабутні вистави. Щира подяка і чекаємо знову в Мукачеві!

Прочитано 369 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box