Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Осінні театральні вечори “Зіркового листопаду” розпочато!
Вівторок, 21 листопада 2017 13:58

Осінні театральні вечори “Зіркового листопаду” розпочато!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Традиційний театральний фестиваль “Зірковий листопад”, який цьогоріч проходить під патронатом міського голови Андрія Балоги та в рамках святкування 70-річчя творчої діяльності Мукачівського драматичного театру, розпочався ліричною виставою “Ей, ти - здрастуй!” від Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки (м.Київ).

Актори київського театру подарували мукачівській публіці два теплі, щирі, задушевні вечори. Молодість, чистота, відкритість і ніжність першого почуття... Світла, зворушлива історія про зародження першого кохання, щирість юних почуттів, про формування людської душі, про відкриття світу у пошуку себе у нім. Глядачі разом з героями емоційно прожили ліричну виставу з першої до останньої хвилини.

Сьогодні, 21 листопада, о 18.00 год. на нас чекає комедія на дві дії “Звідки беруться діти?” Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича (м.Дрогобич)

Лірична притча Анатолія Крима про жіноче щастя. Історія, що написана сучасною мовою кохання. Це історія молодих жінок, які, перебуваючи у пологовому будинку, за два дні проживають ціле життя. Одній з них у родині не потрібна шоста дівчинка, в іншої – “випадкова” дитина, останній же героїні – взагалі не доля бути матір'ю. Та всі ці жіночі прикрощі зникають з появою у пологовому будинку вагітної “на замовлення”...

Прочитано 344 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box