Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачівській міській бібліотеці для дітей відбувся обласний семінар-тренінг на тему «Протидія насильству в сучасному суспільстві: роль бібліотек для дітей»
Понеділок, 11 грудня 2017 17:31

У Мукачівській міській бібліотеці для дітей відбувся обласний семінар-тренінг на тему «Протидія насильству в сучасному суспільстві: роль бібліотек для дітей»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

7 грудня на базі Мукачівської дитячої бібліотеки для дітей пройшов обласний семінар-тренінг «Протидія насильству у сучасному суспільстві: роль бібліотек для дітей». Учасниками семінару були заступники директорів з питань обслуговування дітей, завідувачі дитячих бібліотек Закарпатської області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації Оксана Дурунда, начальник відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Ірина Калій, директор Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Валентина Чіка та директор Мукачівської міської централізованої бібліотечної системи Мирослава Хруник.

Під час семінару присутні мали змогу поспілкуватися зі спеціалістом Мукачівського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мирославою Пилипчинець на тему «Попередження насильства в сім’ї. Стоп – насильству!» та Оксаною Коваленко – практичним психологом, провідним фахівцем Мукачівського міського центру зайнятості щодо «Розв’язання конфліктів та роботи із самооцінкою».

З презентацією про «Соціальне партнерство бібліотек для дітей області: перспективи та спільні заходи» виступила директор Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Валентина Чіка. Також поділилися досвідом роботи своїх бібліотек в цьому напрямку, а саме на тему «Формування правової культури та морального виховання підростаючого покоління засобами бібліотечної практики» заступник директора з питань обслуговування дітей Мукачівської МЦБС Олена Дьордь та заступник директора з питань обслуговування дітей Ужгородської МЦБС Алла Петрішак.

З аналізом домашніх завдань під час творчої лабораторії «Виставкова діяльність як одна з форм соціально-профілактичної роботи» виступили заступник директора з питань обслуговування юнацтва Закарпатської ОДЮБ Тетяна Вудмаска та зав. науково-методичного відділу Закарпатської ОДЮБ Оксана Горкій.

Прочитано 336 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box