Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Міський конкурс на здобуття літературної премії імені Юрія Мейгеша
Понеділок, 01 лютого 2016 19:45

Міський конкурс на здобуття літературної премії імені Юрія Мейгеша

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 01 лютого по 01 березня 2016 року оголошується міський конкурс на здобуття літературної премії імені Юрія Мейгеша. Премія є творчою відзнакою, якою нагороджуються літератори та літературознавці міста Мукачева за високохудожні твори у жанрах поезії, прози, драматургії, літературознавства, перекладу, літератури для дітей, літературної критики, які відображають загальнолюдські духовні цінності, багатогранність буття українського народу, процесу формування і розбудови держави, своєрідність етнокультурних та соціальних процесів у місті, літературно-критичні праці, науково-проблемні видання з літературознавства, ґрунтовні видання про творчість окремих письменників, поетів та літературознавців міста.

 

На конкурс подаються матеріали з відображенням основних досягнень претендентів. Конкурсні роботи у завершеному вигляді (надрукованому, в аудіо чи відеозапису або в інший спосіб, відповідно до п. 4 Положення), подаються у відділ культури міськвиконкому протягом конкурсного періоду за адресою: м. Мукачево, вул. Пушкіна, 2, каб. № 53, 54, телефон: 2-20-03, 2-31-78.

З Положенням про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша можна ознайомитись на сайті http://mukachevo-rada.gov.ua.

              

Оргкомітет

Прочитано 368 разів
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 5-44-61

e-mail: v.vp@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 42)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box