Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачівські хореографічні колективи з успіхом виступили на Всеукраїнському чемпіонаті з хореографічного мистецтва “ART-DANCE 2018”
Середа, 17 січня 2018 17:45

Мукачівські хореографічні колективи з успіхом виступили на Всеукраїнському чемпіонаті з хореографічного мистецтва “ART-DANCE 2018”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Нещодавно у Львові проходив IV Всеукраїнський чемпіонат хореографічного мистецтва “ART-DANCE 2018”, у якому активну участь прийняли і хореографічні колективи Мукачівського міського Будинку культури - народний хореографічний колектив “Сучасник” (керівник - заслужений працівник культури України Олена Яцканич) та зразковий дитячий хореографічний колектив “Сучасник” (керівник - Вікторія Пархуць). Приємно відзначити, що у танцювальному марафоні, де брали участь понад 70 танцювальних колективів з різних куточків України, наші юні танцюристи гідно представили Мукачево та вибороли призові місця. Отож, учасники народного хореографічного колективу “Сучасник” та зразковий дитячий колектив “Сучасник” стали Золотими Чемпіонами в номінації “Сучасний танець МІХ” з танцювальною композицією “Crazy Bus”. Юніори здобули срібло за композицію “Академія чарівниць”. Дебютанти в найменшій віковій категорії вперше стали Срібними призерами.

Щиро вітаємо переможців та їх наставників, які вкотре довели свою професійну майстерність та зичимо їм підкорення нових мистецьких вершин.

Прочитано 180 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box