Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/“Трикутник” з поетичним шармом презентували у Мукачеві виноградівські поетеси
Четвер, 08 лютого 2018 09:59

“Трикутник” з поетичним шармом презентували у Мукачеві виноградівські поетеси

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, 8 лютого, у Мукачівській міській центральній бібліотеці ім. О. Духновича  найпотаємнішими гранями свого духовного світу з мукачівською публікою ділилися талановиті виноградівські поетеси - Світлана Кедик, Здена Тесличко та Валентина Костьо, які завітали до Мукачева в рамках презентаційного туру збірки “Трикутник”.

Книга - своєрідна трилогія творчої ініціативи трьох незалежних жінок – кардинально різних у стилі письма, але об’єднаних поетичним шармом:  Валентина Костьо – керуюча виставкою залою “Імпасто” у м. Виноградів, художниця, авторка книг для дітей “Намистинки” та “Відчуття щастя”, Здена Тесличко – професійний музикант, викладач музичної школи, автор збірок “Зазеркалье слов” та “Без гравітації” і Світлана Кедик – бібліотекар Виноградівської районної бібліотеки, авторка збірки “Світ добра”. Над обкладинкою збірки працювала донька однієї з авторок – Вікторія Кедик, яка чудово відтворила творчий задум поеток: чорне тло – як те, з чого все бере свій початок та вогняний трикутник – як енергія, властива кожній з них.

Цікава розмова поетес з присутніми була перемежована читанням поезії. По закінченні зустрічі кожен мав чудову нагоду поспілкуватися та взяти автограф на згадку.

 

Прочитано 212 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box