Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачівській міській бібліотеці відзначили ювілей Жуля Верна
Понеділок, 12 лютого 2018 16:40

У Мукачівській міській бібліотеці відзначили ювілей Жуля Верна

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Мукачівській міській бібліотеці для дітей відзначили ювілей видатного французького письменника, класика науково-фантастичної та пригодницької літератури

До 190-річчя від дня народження Жуля Верна – французького письменника, класика науково-фантастичної літератури, автора географічних романів, який і досі вважається одним із найпродуктивніших у пригодницькому жанрі, у міській бібліотеці для дітей підготували цікавий пізнавальний захід.

До літературного салону під назвою «Автор незвичайних подорожей» бібліотекарі запросили своїх постійних користувачів та їх друзів, щоб пригадати, поспілкуватися про відомого письменника, його книги та улюблених героїв. Присутнім цікаво було дізнатися про відомі факти із творчого життя Жуля Верна, романи якого справжнє джерело наснаги для вчених, винахідників, мандрівників, адже майже всі його передбачення в галузі науки і техніки збулися: його герої подорожували у космосі, спускалися у надра Землі та на дно океану, досліджували вулкани, відкривали нові Землі. Цікаво, що у 2018 році відзначаються ще дві літературні дати пов’язані з іменем відомого письменника, а саме: 150 років з часу написання автором пригодницького роману «Діти Капітана Гранта» та 140 років – пригодницького роману «П’ятнадцятирічний капітан».

Насамкінець присутнім запропонували переглянути американський пригодницький фільм «Навколо світу за вісімдесят днів» - екранізацію однойменного пригодницького фантастичного роману Жуля Верна, заснованого на реальній подорожі американця Джорджа Френсиса Трейна.

Для тих, хто ще не знайомий з творчістю Жуля Верна, у бібліотеці оформлена виставки-персоналія «Великий мрійник», де можна переглянути книги письменника та взяти для читання вдома.

 

Прочитано 240 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box