Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Тарас Ващук презентуватиме у Мукачеві «Україну в пісках»
Вівторок, 20 лютого 2018 14:15

Тарас Ващук презентуватиме у Мукачеві «Україну в пісках»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

5 березня на мукачівців та гостей міста чекає надзвичайно цікава зустріч із молодим письменником, журналістом Тарасом Ващуком, під час якої автор презентуватиме власну книгу про про життя українців в ОАЕ «Україна в пісках».

Чекаємо всіх о 17.00 год у читальній залі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О. Духновича.

Довідково.

Англійський філолог, журналіст і спортивний коментатор, письменник і мандрівник Тарас Ващук, нині живе і працює в Об’єднаних Арабських Еміратах.

«Україна в пісках» – це книжка коротких оповідань, життєвих історій. Вона торкається як проблем життя в Україні, так і теми самотності емігрантів. За словами  літературного редактора книги Василя Путрашика: «Це історії про життя маленької людини в чужому, ворожому для себе світі – чи то світ емігранта, чи наш, тутешній; чи мирний, чи воєнний…».  Наскрізна тема всіх оповідань – самотність та відірваність людини від соціуму. Усі історії героїв реальні, вони насправді відбувалися зі звичайними українцями.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 219 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних