Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Юні мукачівці серед переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Закарпатська весна”
Понеділок, 05 березня 2018 19:31

Юні мукачівці серед переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Закарпатська весна”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

3 березня учні Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. С.Мартона прийняли участь у проведенні ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального, вокального та хореографічного мистецтва малих форм та творчих колективів «Закарпатська весна», організаторами та засновниками якого є Київський Національний університет культури і мистецтв, Інститут мистецтв, Кафедра сучасної хореографії, Національна музична Академія ім. П.І. Чайковського, Творчий проект «ArtLikeFest».

За результатами нелегкого творчого змагання серед сотень дітей зі всієї України, з приємністю можемо сказати, що наші юні таланти з честю представили місто Мукачево на фестивалі всеукраїнського рівня — здобувши Гран-прі та чимало призових нагород:

Гран-прі - Зразковий ансамбль скрипалів старших класів /керівник – Марія Маманова, концертмейстер – Надія Барчі/

І місце - Ансамбль скрипалів молодших класів /керівник Марія Маманова, концертмейстер – Вікторія Князєва/

І місце - Хореографічний колектив “Барви Закарпаття” (середня вікова категорія)

І місце - Хореографічний колектив “Барви Закартпаття” (змішана вікова категорія) /керівник Емілія Васько, керівник акомпануючого оркестру Віталій Брецко/

ІІ місце - Хореографічний колектив “Веселка”

ІІ місце- Хореографічний колектив «Вишиванка» /керівник Каталіна Перевузник, керівник акомпануючого оркестру Віталій Брецко/

І місце - Юрій Петах (вокал) /клас викладача Ігора Білика/

Колектив оркестру під керівництвом Віталія Брецко отримав Подяку від членів журі.

Радіємо таким результатам та надзвичайно пишаємося нашими талановитими учнями! Подяка і викладачам школи, які вчергове підтвердили свою професійність у вихованні юного талановитого покоління.

Поїздку дитячих колективів та викладачів Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. С.Мартона у м. Хуст, для участі у фестивалі-конкурсі (всього 96 учасників) профінансовано за рахунок міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв м. Мукачева на 2018-2020 роки, загальна сума витрат на транспортні послуги складає 8 000 грн.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 288 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних