Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Юні мукачівці серед переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Закарпатська весна”
Понеділок, 05 березня 2018 19:31

Юні мукачівці серед переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Закарпатська весна”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

3 березня учні Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. С.Мартона прийняли участь у проведенні ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального, вокального та хореографічного мистецтва малих форм та творчих колективів «Закарпатська весна», організаторами та засновниками якого є Київський Національний університет культури і мистецтв, Інститут мистецтв, Кафедра сучасної хореографії, Національна музична Академія ім. П.І. Чайковського, Творчий проект «ArtLikeFest».

За результатами нелегкого творчого змагання серед сотень дітей зі всієї України, з приємністю можемо сказати, що наші юні таланти з честю представили місто Мукачево на фестивалі всеукраїнського рівня — здобувши Гран-прі та чимало призових нагород:

Гран-прі - Зразковий ансамбль скрипалів старших класів /керівник – Марія Маманова, концертмейстер – Надія Барчі/

І місце - Ансамбль скрипалів молодших класів /керівник Марія Маманова, концертмейстер – Вікторія Князєва/

І місце - Хореографічний колектив “Барви Закарпаття” (середня вікова категорія)

І місце - Хореографічний колектив “Барви Закартпаття” (змішана вікова категорія) /керівник Емілія Васько, керівник акомпануючого оркестру Віталій Брецко/

ІІ місце - Хореографічний колектив “Веселка”

ІІ місце- Хореографічний колектив «Вишиванка» /керівник Каталіна Перевузник, керівник акомпануючого оркестру Віталій Брецко/

І місце - Юрій Петах (вокал) /клас викладача Ігора Білика/

Колектив оркестру під керівництвом Віталія Брецко отримав Подяку від членів журі.

Радіємо таким результатам та надзвичайно пишаємося нашими талановитими учнями! Подяка і викладачам школи, які вчергове підтвердили свою професійність у вихованні юного талановитого покоління.

Поїздку дитячих колективів та викладачів Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. С.Мартона у м. Хуст, для участі у фестивалі-конкурсі (всього 96 учасників) профінансовано за рахунок міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв м. Мукачева на 2018-2020 роки, загальна сума витрат на транспортні послуги складає 8 000 грн.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 242 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box