Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Тарас Ващук презентував у Мукачеві «Україну в пісках»
Вівторок, 06 березня 2018 18:26

Тарас Ващук презентував у Мукачеві «Україну в пісках»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

5 березня на всіх, хто завітав до читальної зали Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О.Духновича чекала надзвичайно цікава зустріч із молодим письменником та журналістом Тарасом Ващуком, який нині живе і працює в Об’єднаних Арабських Еміратах. Мукачівцям харизматичний автор презентував власну книгу коротких оповідань, життєвих історій про життя українців «Україна в пісках».

У діалозі письменника з присутніми були цікаві запитання й не менш цікаві відповіді, філософські розмови про життя (в тому числі і особисте), розповідь про культуру суспільства, в якому живе нині, про нелегкий старт і розвиток, об’єднання українців в Еміратах, про плани на майбутнє та, власне, про оповідання, які увійшли до «України в пісках».

Другою частиною презентації були кава-брейк від автора, колоритна фото-сесія та автограф-сесія з «арабським шейхом», за якою вишикувалася справжня черга.

З нетерпінням чекаємо на нову книгу від Тараса Ващука, а поки що запрошуємо тих, хто не зміг завітати на зустріч взяти для читання «Україну в пісках», яку автор люб'язно подарував для читачів бібліотеки.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 126 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box