Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Тарас Ващук презентував у Мукачеві «Україну в пісках»
Вівторок, 06 березня 2018 18:26

Тарас Ващук презентував у Мукачеві «Україну в пісках»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

5 березня на всіх, хто завітав до читальної зали Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О.Духновича чекала надзвичайно цікава зустріч із молодим письменником та журналістом Тарасом Ващуком, який нині живе і працює в Об’єднаних Арабських Еміратах. Мукачівцям харизматичний автор презентував власну книгу коротких оповідань, життєвих історій про життя українців «Україна в пісках».

У діалозі письменника з присутніми були цікаві запитання й не менш цікаві відповіді, філософські розмови про життя (в тому числі і особисте), розповідь про культуру суспільства, в якому живе нині, про нелегкий старт і розвиток, об’єднання українців в Еміратах, про плани на майбутнє та, власне, про оповідання, які увійшли до «України в пісках».

Другою частиною презентації були кава-брейк від автора, колоритна фото-сесія та автограф-сесія з «арабським шейхом», за якою вишикувалася справжня черга.

З нетерпінням чекаємо на нову книгу від Тараса Ващука, а поки що запрошуємо тих, хто не зміг завітати на зустріч взяти для читання «Україну в пісках», яку автор люб'язно подарував для читачів бібліотеки.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 145 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних