Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Чарівний і таємничий світ книг Наталі Забіли відкривали читачі міської бібліотеки для дітей
Середа, 07 березня 2018 12:20

Чарівний і таємничий світ книг Наталі Забіли відкривали читачі міської бібліотеки для дітей

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

5 березня 2018 року у Мукачівській міській бібліотеці, з нагоди 115 -ї річниці від дня народження, згадували українську поетесу, драматурга, зачинательку сучасної української дитячої літератури – Наталю Забілу.

Під час літхвилинок «Наталя Забіла – в казках і житті» юні читачі бібліотеки разом з бібліотекарем Тетяною Ледяєвою зачитували уривки з улюблених оповідань, казок та віршів, представлених на книжковій виставці «Яскравий та живий світ Наталі Забіли».

За півстоліття плідної роботи Наталя Забіла написала біля двохсот різних за тематикою та жанром творів: вірші, оповідання, повісті, драматичні поеми, розповіді про рідну країну, життя народу, про сучасний світ і відносини між людьми.

Якщо ви ще не знайомі з творами письменниці, або маєте бажання довідатися про Наталю Забілу більше, тоді завітайте до Мукачівської міської бібліотеки для дітей. Тут на вас чекає чарівний і таємничий світ книг, де поруч казка і реальність, люди й тварини, дорослі та діти.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 209 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних