Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачеві з концертною програмою “Леонтович назавжди” виступив відомий академічний камерний хор “CANTUS”
П'ятниця, 13 квітня 2018 18:24

У Мукачеві з концертною програмою “Леонтович назавжди” виступив відомий академічний камерний хор “CANTUS”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

12 квітня, в рамках ювілейного турне — 25-річчя від дня створення колективу, відомий академічний камерний хор “CANTUS” виступив у Мукачеві з концертною програмою “Леонтович назавжди”. Основу програми склали твори славетного українського композитора Миколи Леонтовича.

Друга частина концерту складалася з творів угорських композиторів, які жили та працювали на Закарпатті. Прозвучали композиції в обробці Іштвана Мартона, іменем якого названа Мукачівська школа мистецтв №1 та Бейли Бартока.

На завершення концерту прозвучали твори сучасних зарубіжних композиторів. Яскравим доповненням до хорового співу стала партія віолончелі, звучання якої вважають найближчим до людського співу та виконання композиції «Зірки», особливе звучання якій додавала музика, яку хористи відтворювали на келихах, наповнених водою.

Високий професіоналізм хористів полонив цього вечора слухача. І, як завжди, цікавою концертна програма стала завдяки керівнику “CANTUSу” - Емілу Сокачу, який по-особливому представляв кожен твір і з особливою віддачею та неабиякою енергійністю ставиться до втілення музичних проектів в життя.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 178 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box