Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачеві триває збір творчих робіт для благодійного АРТ-ярмарку
Четвер, 10 травня 2018 11:35

У Мукачеві триває збір творчих робіт для благодійного АРТ-ярмарку

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Вже зовсім скоро, у Міжнародний день захисту дітей, у Мукачівському історичному музеї пройде II-ий Благодійний Арт-ярмарок "Дитинства мить", спрямований на допомогу дітям-сиротам і дітям з обмеженими можливостями. У ярмарці беруть участь художники, фотографи нашого краю і України, які від щирого серця презентували для благодійного проекту власні роботи, щоб допомогти дітям.

Офіційними партнерами Благодійного проекту вже стали компанії "Люксоптика" та "ЗакарпатЄвроТрансАвтоград"; музичний супровід забезпечить творчий колектив "Душа_Паланку", фуршет - від "Півниці Ракоці" та торгової марки "BiróK", дегустація австрійських вин буде проведена за участі Svetlana_Schopf. На кошти, вилучені з продажу творчих робіт буде придбаний комп'ютер для Центру активної реабілітації "Фенікс".

Щиро запрошуємо всіх на відкриття ярмарку, який відбудеться 1 червня о 15.00 у замку "Паланок" на території середнього двору.

P.S. Збір творчих робіт триває.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 138 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних