Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачівській дитячій художній школі відкрито виставку харківської авторської художньої студії AzaNiziMaza «Мамо, ввімкни світло»
Четвер, 17 травня 2018 00:23

У Мукачівській дитячій художній школі відкрито виставку харківської авторської художньої студії AzaNiziMaza «Мамо, ввімкни світло»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Сьогодні, в рамках міжрегіонального соціокультурного форуму «СлободаКульт», у камінній залі Мукачівської дитячої художньої школи ім. М.Мункачі відбулося відкриття виставки «Мамо, ввімкни світло» від авторської художньої студії AzaNiziMaza (м. Харків). Про мету форуму та, зокрема, представлені роботи на виставці, говорили: Ольга Сагайдак, керівник проекту міжрегіональних культурних форумів благодійного фонду “Мистецькі надра”, куратори виставки Борис Філоненко та Микола Коломієць, Сергій Кіреєв, директор Мукачівської дитячої художньої школи ім. М. Мункачі.

У Мукачеві виставка триватиме до 28 травня.

Довідково. Студія Aza Nizi Maza – одне з найцікавіших культурних явищ Харкова останніх років. У цій художній студії, заснованій в 2011 році в Харкові Миколою і Марією Коломієць, працюють діти, але працюють як дорослі художники, рухаються від обговорення ідеї до створення картини. На цьому шляху нерідко звертаються до колективного написання поезії, що дозволяє розкрити персонажів і насичує їхні образи. Одним з положень Aza Nizi Maza є прагнення позбутися двох розповсюджених крайнощів: академічного догмату «навчись, а потім твори», з одного боку, і уявлення про неймовірну продуктивність творчості без обмежень, з іншого.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 219 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних