Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/У Мукачеві свідоцтво про народження вже видають і в пологовому відділені лікарні
П'ятниця, 18 березня 2016 17:16

У Мукачеві свідоцтво про народження вже видають і в пологовому відділені лікарні

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, у пологовому відділенні Мукачівської центральної районної лікарні відбулася презентація нового сервісу, який дає можливість автоматично отримати свідоцтво одразу після народження дитини, у випадку, якщо родина вже обрала ім’я для народженої.

Із сьогоднішнього дня, свідоцтво про народження дитини можна буде отримати не лише у відділах державної реєстрації актів цивільного стану, а й у пологовому будинку.

І першими, хто отримали свідоцтво, це подружжя Олександра та Ангеліни Літвінових, які є переселенцями з міста Луганськ. “Ми у Мукачево переїхали весною 2014 року зі старшою донечкою. Вже тут на світ появились донечки-двійнята, а сьогодні ми додому повертаємось із синочком. Я щасливий, бо маю велику і гарну сім'ю” - гордо промовив батько.

З народженням дитини і отриманням такого важливого для неї документа батьків привітали заступник начальника управління охорони здоров'я виконавчого комітету Мукачівської міської ради Ольга Гудачок, головний лікар ЦРЛ Ярослав Луп'як, керівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по м.Мукачеву реєстраційної служби Мукачівського міськрайонного управління юстиції Антоніна Ангел, працівники пологового будинку.

Прочитано 2567 разів
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 5-44-61

e-mail: v.vp@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 42)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box