Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Оголошення про результати конкурси на заміщення вакантних посад медичного персоналу закладів та установ охорони здоров’я міста Мукачево
Четвер, 06 грудня 2018 14:48

Оголошення про результати конкурси на заміщення вакантних посад медичного персоналу закладів та установ охорони здоров’я міста Мукачево

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу медичного персоналу комунальних закладів та установ охорони здоров’я міста Мукачева, затвердженого рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради від “11” вересня 2018 року №249, інформуємо, що рішенням конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних (тимчасово вакантних) посад медичного персоналу закладів та установ охорони здоров’я міста Мукачева від 05.12.2018 року визначено з числа кандидатів переможців на заміщення вакантних посад:

1. Балог Олександра Олександровича переможцем на зайняття посади лікаря-онколога онкологічного відділення;

2. Мисар Кристину Василівну переможцем на зайняття посади лікаря-рентгенолога рентгенологічного відділення;

3. Батрин Мирославу Михайлівну переможцем на зайняття посади лікаря-ендокринолога ендокринологічного кабінету поліклінічного відділення ;

4. Вінар Віталія Васильовича переможцем на зайняття посади лікаря-кардіолога блоку інтенсивної терапії кардіологічного відділення (на тимчасовій основі на період відпустки по догляду за дитиною до трьох років основного працівника);

5. Мілашовську Вікторію Олегівну переможцем на зайняття посади лікаря-невропатолога денного стаціонару поліклінічного відділення;

6. Торську Ірину Вікторівну переможцем на зайняття посади лікаря-невропатолога блоку інтенсивної терапії неврологічного відділення;

7. Король Тімею Василівну переможцем на зайняття посади лікаря-рентгенолога рентгенологічного відділення;

  1. Васько Марину Михайлівну переможцем на зайняття посади акушерки пологового відділення ;
  2. Малярчик Марію Йосипівну переможцем на зайняття посади акушерки пологового відділення;
  3. Фехтель Марію Іванівну переможцем на зайняття посади акушерки пологового відділення;
  4. Панас Ольгу Василівну переможцем на зайняття посади акушерки пологового відділення;
  5. Павлишинець Світлану Іванівну переможцем на зайняття посади акушерки пологового відділення;
  6. Пітьовка Світлану Іванівну переможцем на зайняття посади акушерки пологового відділення;
  7. Угрин Ольгу Михайлівну переможцем на зайняття посади акушерки пологового відділення;
  8. Капко Лілію Іллівну переможцем на зайняття посади акушерки пологового відділення;
  9. Пашко Ганну Федорівну переможцем на зайняття посади акушерки пологового відділення;
  10. Добош Мар’яну Павлівну переможцем на зайняття посади сестри медичної кардіологічного відділення;
  11. Коцан Ольгу Семенівну переможцем на зайняття посади сестри медичної кардіологічного відділення;
  12. Севке Надію Федорівну переможцем на зайняття посади сестри медичної неврологічного відділення (на тимчасовій основі на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до трьох років);
  13. Мацур Аліну Іванівну переможцем на зайняття посади сестри медичної хірургічного відділення №1 (на тимчасовій основі на період відпустки основного працівника без збереження заробітної плати по догляду за дитиною до шести років;
  14. Мирончак Вікторію Василівну переможцем на зайняття посади сестри медичної приймального відділення (на тимчасовій основі на період відпустки основного працівника без збереження заробітної плати по догляду за дитиною до чотирьох років);
  15. Іваньо Наталію Юріївну переможцем на зайняття посади старшої сестри медичної гастроентерологічного відділення;
  16. Сідор Наталію Андріївну переможцем на зайняття посади сестри медичної-анестезиста відділення анестезіології та інтенсивної терапії;
  17. Шпонтак Тетяну Василівну переможцем на зайняття посади акушерки жіночої консультації поліклінічного відділення;
  18. Томашовські Тетяну Іванівну переможцем на зайняття посади сестри медичної інфекційного відділення;
  19. Комарницьку Ларису Михайлівну переможцем на зайняття посади сестри медичної денного стаціонару поліклінічного відділення;
  20. Левдер Надію Іванівну переможцем на зайняття посади сестри медичної хірургічного кабінету поліклінічного відділення;
  21. Бріжак Ольгу Ігорівну переможцем на зайняття посади старшої сестри медичної пульмонологічного відділення;
  22. Валла Аліну Юріївну переможцем на зайняття посади сестри-господині гастроентерологічного відділення;
  23. Щегловій Ганні Павлівні відмовити в прийнятті на роботу на посаду реєстратора медичного стоматологічного відділення, у зв’язку з невідповідністю вимогам до посади реєстратора медичного;
  24. 31.Томищ Богдану Васильовичу відмовити в прийнятті на роботу на посаду лікаря-невропатолога блоку інтенсивної терапії неврологічного відділення, у зв’язку відсутністю відповідної кваліфікаційної категорії та стажу роботи за спеціальністю “неврологія”.

   Відділ охорони здоров’я міськвиконкому

Прочитано 371 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних