Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/В Мукачеві триває реформування медичної галузі
Вівторок, 12 квітня 2016 11:11

В Мукачеві триває реформування медичної галузі

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З грудня в Мукачеві старувало реформування медичної галузі. Про деталі цього процесу розповіла начальник управління охорони здоровя Мукачівського міськвиконкому Любов Мандзич під час прес-конференції.

«Було обговорено кроки щодо реформування ЦРЛ та вузлової лікарні. Останню приєднано до райлікарні. Ми прийшли до висновку, що стаціонарні відділення будуть саме в ЦРЛ, а у вузловій лікарні буде лише денний стаціонар та цехова служба. Щодо працевлаштування фахівців вузлової лікарні – це питання теж вже вирішено, всім було запропоновано роботу. Єдине, що не можемо працевлаштувати пенсіонерів. Ми даємо дорогу молодим лікарям», - зазначає Любов Мандзич

Другий етап  – оптимізація ліжкового фонду. В ЦРЛ  більше на 50 ліжок –це  перевищення діючих нормативів. «Ми провели моніторинг, і зясували, що щоденно 100 ліжок не обслуговуються через відсутність пацієнтів. Тому кількість ліжок буде скорочено Також упорядковується штатна чисельність. У багатьох відділеннях, є більше спеціалістів, ніж це передбачено штатним розписом. Є відділення, де чимало лікарів працюють на чверть ставки. Це стосується в першу чергу пологового та гінекологічного відділень. Тому тут буде скорочено 12 посад, і в першу чергу це стосується пенсіонерів», - констатує керівник відділу.

«Щодо стоматологічної поліклініки  залишається дитяча стоматологія, залишається ургентна допомога цілодобова, а також залишається 8 посад стоматологів. 9 ставок буде скорочено – їм пропонують працювати на госпрозрахунковій основі, але лікарі відмовляються. Зрозуміло, що в нас розвинена приватна стоматологія, тому питань з працевлаштування не буде», - каже Любов Мандзчич.

Мукачівська міськрада

Прочитано 414 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box