Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Ростислав ФЕДІВ: «При реформування медицини мукачівці отримають безкоштовні медичні послуги»
Середа, 13 квітня 2016 09:54

Ростислав ФЕДІВ: «При реформування медицини мукачівці отримають безкоштовні медичні послуги»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Про це заявив перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів.

«В Мукачеві триває реформування медичної галузі. З минулого року ми проводили зустрічі з медичною громадою міста, аби почути їх пропозиції щодо того як нам рухатися далі. Щодо вузлової лікарні, то її приєднано до райлікарні. Ми прийшли до висновку, що стаціонарні відділення будуть саме в ЦРЛ, а у вузловій лікарні буде лише денний стаціонар та цехова служба. Другий етап – оптимізація ліжкового фонду. В ЦРЛ більше на 50 ліжок, а це перевищення діючих нормативів. З 1 квітня запрацював Центр первинної медико-санітарної допомоги. До складуЦентру первинної медико-санітарної допомоги входять 10 амбулаторій, 3 з яких - на базіполіклінічного відділення, а ще 7 на території міста.

Влада при реформуванні ставила конкретні цілі – безкоштовні медичні послуги для жителів міста #1. У Мукачеві пацієнтів лікарні забезпечують безкоштовними медикаментами на 100%. Для цього з бюджету вже виділено майже 12 мільйонів гривень. Зміни стосуються і якості харчування пацієнтів, запрацював новий харчоблок. Окрім того, в місті діють вісім медичних програм», - зазначає посадовець.

Мукачівська міськрада

Прочитано 418 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box